Smartwatche Męskie

Smartwatche Męskie

Smartwatche męskie Gravity – wytrzymałe i stylowe

 

Trwały, wytrzymały, stylowy, elegancki, niezawodny, inteligentny, pomocny – słyszeliśmy już wiele określeń naszych smartwatchy męskich, ale żadne z nich nie jest w stanie oddać realnego wsparcia i ogromnych możliwości, jakie zyskujesz po założeniu zegarka na nadgarstek. Zegarki charakteryzują się wysoką funkcjonalnością oraz eleganckim designem, który świetnie wygląda na treningu, spotkaniu lub przyjęciu. Dużym atutem jest wytrzymała konstrukcja oraz niezawodność użytkowania. Zegarek jest odporny na zanieczyszczenia i zachlapania, a szczelna budowa gwarantuje wodoodporność IP68. Dzięki temu możesz swobodnie z niego korzystać w trakcie deszczowych dni i nie musisz go zdejmować podczas mycia dłoni.

 

Nasz elegancki smartwatch męski zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji. Użytkowanie jest bowiem bardzo proste i odbywa się poprzez wysokiej jakości dotykowy ekran oraz przyciski na bokach. Takie zróżnicowanie pomaga w obsłudze podczas intensywnego treningu lub wieczornego wyjścia na miasto. W naszej kolekcji bez trudu wybierzesz smartwatch męski z funkcją rozmowy i odbierania wiadomości oraz powiadomień z mediów społecznościowych. Te inteligentne zegarki są bowiem w pełni kompatybilne z systemami Android oraz iOS, co powoduje, że niezależnie od rodzaju smartfona, z łatwością połączysz ze sobą oba urządzenia.

 

Multisportowe smartwatche Gravity znakomicie sprawdzają się podczas treningów.

 

Inteligentne zegarki to nieoceniona pomoc w osiąganiu celów sportowych i realizowaniu planu treningowego. Dzięki zegarkom Gravity możesz sprawdzać wyniki, porównywać osiągnięcia, monitorować aktywność na wiele sposobów oraz kontrolować własne postępy. Nasz smartwatch męski sportowy posiada ponad 20 różnych trybów i dyscyplin, które dowolnie wybierzesz w zależności od własnych preferencji. Nowoczesne czujniki umożliwiają natomiast dokładny pomiar: kroków, tętna, dystansu, prędkości, średniego tempa, spalonych kalorii i wielu innych aspektów. W kolekcji czekają na Ciebie ponadto smartwatche z GPS, które dostarczą Ci jeszcze precyzyjniejszych wyników. Korzystanie z zegarka jest tym bardziej przyjemne i wygodne, że cechuje się wytrzymałą konstrukcją oraz komfortowym paskiem, który przyjemnie dopasowuje się do nadgarstka.

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie różne modele: od serii GT1 aż po GT9. Każda kolekcja wyróżnia się określonymi cechami charakterystycznymi, dlatego zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych zegarków oraz ich specyfikacją i dokładnymi parametrami. W ten sposób idealnie dopasujesz dany model i jego funkcje do własnych potrzeb!

Istnieje 51 produktów.

Sortuj według:
Wyświetlanie 1-12 z 51 elementów
Ta strona wykorzystuje pliki cookies do poprawnego działania. Więcej